آشنایی بیشتر باآی بیمه

تحول دیجیتالی شما از اینجا شروع می‌شود.

آی بیمه از سال ۹۵ بعنوان برترین استارت اپ بیمه ای تایید شده از سمت اداره نوآوری و توسعه کسب و کار همراه اول در نمایشگاه تلکام 2017 معرفی شد و کار خودش رو به عنوان یک سرویس فروش بیمه نامه های تمام الکترونیک آغاز کرد و در همان سال با ثبت رکورد صدور تمام الکترونیک 1.800.000 فقره بیمه نامه در بین مشترکین تلفن همراه جایگاه مناسبی پیدا کرد. هم اکنون هم با ایجاد یک زیرساخت تمام الکترونیک بیمه ای برای مقایسه و خرید بیمه نامه های موجود در صنعت و بیمه های خاص طراحی شده توسط کارشناسان خود برآن است که تحولی جدید در صنعت بیمه ایجاد و با ارائه متنوعترین محصولات و خدمات پس از فروش رضایت مشتریان خود را تضمین نماید.

درباره آی بیمه

10

+

مجوز


120

+

مشتری


25

+

پروژه

سرویس های طراحی شده در آی بیمه به نحوی است که بلافاصله بعد از پرداخت وجه حق بیمه، بیمه نامه شما صادر و تصویر بیمه برای شما ارسال میشود.همچنین درقسمت بیمه های من نیز میتوانید به سابقه خرید خود دسترسی داشته باشید.

سامانه آی بیمه برای جلب رضایت مشتریان خود سرویس های بیمه منحصر به فردی را ارائه میکند .تمام این سرویس ها با دقت و با استفاده از تجربه کارشناسان بیمه ای در کشور طراحی و از طریق سرویس های آنلاین در اختیار شما قرار داده خواهد شد

تمام پرسنل کارگزاری برخط اعتماد ایرانیان که با برند ibime فعالیت میکند متشکل از جوانان نخبه و با انگیزه در حوزه خدمات الکترونیک، بازاریابی، فروش، طراحی محصول و امور بیمه ای میباشند.

سهامداران شرکت کارگزاری رسمی مستقیم برخط اعتماد ایرانیان متشکل از شرکت های آرمان سرمایه همراه، بهار ارتباط گستر و پارت نت کیش (همگی از شرکت های زیرمجموعه هولدینگ همراه اول) هستند.

لوگوی آی بیمه
سامانه تمام الکترونیک انتخاب و خرید مناسب‌ترین خدمات بیمه هدف ما اینه که شما خدمات بیمه‌ای را با آگاهی کامل، مناسب‌ترین قیمت و بهترین خدمات پس از فروش دریافت نمایید.
MarkaziBimeenamadlogo-samandehi
شماره تماس:
021-41742200
ایمیل:
info@ibime.com
آدرس:
تهران، خیابان نلسون ماندلا (جردن)، خیابان عاطفی غربی، پلاک ۱۲۱ طبقه ۱

تمامی حقوق این پورتال برای کارگزاری بیمه مستقیم برخط اعتماد ایرانیان محفوظ است